• 2018-07-18 09:16:53

Tesisatçı, denildiğinde akla bir çok soru gelmektedir.. Ne tesisatçısı ne tesisatı, gibi bir çok soru aklınıza gelmektedir... Uzmanlık alanları ayrı ayrı olan tesisatçı hizmetleri olarak değerlendirilen ve bu tesisat hizmetlerini saymak gerekirse eğer; su tesisatçısı, elektirik tesisatçısı, yangın tesisatçısı vb. bir çok tesisatçı hizmeti bulunmaktadır. Su Tesisatçısına ne gerek var kendi işimi kendim görebilirim yaklaşımı ile yola çıkıp durumu daha berbat edipte soluğu bu yazıyı okurken alan sayın okurumuz, korkmayın su tesisatınızda ki problemleri en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözmekteyiz! Baytes İstanbul'un tamamına hizmet vermekte olup bu sebepten dolayı maliyetleri minimumda düzeyte tutmakta ve daha büyük bir kitleye hitap etmektedir. 

Peki Vizyon Tesisatçı Hangi Tesisat Hizmetini Vermektedir ?

Su Tesisatçısı Hizmeti

Baytes, Su tesisatçısı olarak 2004'dan bu yana su tesisatçısı sektöründe hizmet vermektedir... Vizyon tesisat İstanbul'un bütün ilçelerine 7/24 su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Baytes, tuvalet tesisatçısı, mutfak tesisatçısı, lavabo tesisatçısı, banyo tesisatçısı, logar tesisatçısı gibi alanında uzman olan su tesisatçısı kadrosu ile sizlere yaklaşık olarak en geç 35 dakikalık sürede ulaşmakta ve su tesisatınızda oluşan problemlere mudahale etmektedir. Profesyonel bir su tesisatçısı ile açılması zor olarak değelendirilen tıkanıkları açmakta, sıfırdan tesisat kurulumları ve su tesisatı hattınızı kısa sürede ve kaygısız bir biçimde yenileyebilmektesiniz. Üstelik bütün bu hizmetler sizlere özel vizyon tesisatçı farkı ile SU TESİSATI HİZMETLERİ 1 YIL GARANTİLİDİR ... 

Tıkanıklık Açma

Baytes, geniş ve usta tesisatçı kadrosu ile İstabul'un tamamına hizmet veren uzun süredir sektörün içinde bulunmuş ve sektörün en bilindik su tesisatı firmaları arasında yer almaktadır. Yenil nesil Ekipmanları ve dinamik uzman çalışan kadrosu ile Su tesisatınızda oluşan tıkanıklık problemlerinize çözüm üretmekteyiz. Genellikle Robot ile tıkanıklık hizmeti veren ve bu sayede giderlerinize zarar vemeden hızlı ve garantili bir tıkanıklık açma hizmeti sunamktadır. Su tesisatçısı Baytes, sizlere bu hizmetleri garantili olarak sunmasının yanı sıra tıkanıklık açma işleminin ardından giderlerinizin bakımlarını da yapmaktadır.

İletişim : 0850 241 15 69 - 0537 443 15 69